Nastupi hrvatskih veterana na Europskom prvenstvu
Ljubljana, 24.07. – 03.08.
 
     
  Četvrtak 24.7.  
     
  Berislav Devčić M40 10000 m 11:20 REZULTAT: 44:30.73 min PLASMAN: 21.mjesto (F)  
  Ivan Stanić M40 10000 m 11:20 REZULTAT: 37:48.83 min PLASMAN: 9.mjesto (F)  
  Vladimir Vraneša M55 10000 m 18:00 REZULTAT: 42:32.93 min PLASMAN: 21.mjesto (F)  
  Marija Sraga W70 gira 9:00 REZULTAT: 5,13 m PLASMAN:9.mjesto (F)  
  Miroslav Milivojević M70 desetoboj 9:00 PRVI DAN  
     
  Petak 25.7.  
     
  Miroslav Milivojević M70 desetoboj 9:00 REZULTAT: 4723 boda PLASMAN: 7.mjesto (F)  
  Ivan Pukšar M50 100 m 11:20 REZULTAT: 14.05 s PLASMAN: 4.mjesto (1.Q grupa)  
  Berislav Zetić M45 100 m 11:45 REZULTAT: 12.49 s PLASMAN: 3.mjesto q (1.Q grupa)   
  Danijel Tadić M50 100 m 11:20 REZULTAT: 14.09 s PLASMAN: 5.mjesto (1.Q grupa)  
  Berislav Devčić M40 gira 15:00 REZULTAT: 6,03 m PLASMAN: 7.mjesto (F)  
  Branko Todorović M50 gira 12:00 REZULTAT: 13,74 m PLASMAN: 11.mjesto (F)  
  Mladen Sraga M40 gira 15:00 REZULTAT: 8,66 m PLASMAN: 6.mjesto (F)  
     
  Subota 26.7.  
     
  Berislav Zetić M45 100 m REZULTAT: 12.90 s PLASMAN: 8.mjesto (2.PF grupa) Ukupno: 15.mjesto
  Vladimir Junger M55 100 m 9:55 REZULTAT: 13.27 s PLASMAN: 4.mjesto (2.PF grupa) Ukupno: 10.mjesto
  Anton Fontana M70 100 m 9:20 REZULTAT: 17.54 s PLASMAN: 6.mjesto (2.PF grupa) Ukupno: 14.mjesto
  Relja Trivanović M45 1500 m 11:30 REZULTAT: 4:49.44 min PLASMAN: 10.mjesto (1.PF grupa) Ukupno: 18.mjesto
  Nikola Turk M75 disk 1kg 9:00 REZULTAT: 24,32 m PLASMAN:11.mjesto (F)  
  Željka Lalić W40 kugla 16:40 REZULTAT: 9,82 m PLASMAN: 9.mjesto (F)  
  Vesna Musulin W50 kugla 15:00 REZULTAT: 8,84 m PLASMAN: 13.mjesto (F)  
  Katarina Šporer-Tošić W60 kugla 11:45 REZULTAT: 11,81 m PLASMAN: 1.mjesto (F)  
  Marija Sraga W70 kugla 10:00 REZULTAT: 4,86 m PLASMAN: 16.mjesto (F)  
  Dragan Mustapić M45 disk 2kg 17:00 REZULTAT: 50,89 m PLASMAN: 1.mjesto (F)  
  Mladen Sraga M40 disk 2kg 17:00 REZULTAT: 25,77 m PLASMAN: 19.mjesto (F)  
  Berislav Devčić M40 disk 2kg 17:00 REZULTAT: 20,95 m PLASMAN: 20.mjesto (F)  
  Željko Drveni M45 disk 2kg 17:00 REZULTAT: 19,98 m PLASMAN: 16.mjesto (F)  
  Stipo Knez M55 disk 1,5kg 15:00 REZULTAT: 40,08 m PLASMAN: 6.mjesto (F)  
     
  Nedjelja 27.7.  
     
  Vladimir Junger M55 dalj 9:00 REZULTAT: 4,50 m PLASMAN: 13. mjesto (F)  
  Ivan Pukšar M50 dalj 9:00 REZULTAT: 4,30 m PLASMAN: 15.mjesto (F)  
  Željko Vrbanc M50 dalj 9:00 REZULTAT: 4,95 m PLASMAN: 10.mjesto (F)  
  Berislav Zetić M45 dalj 11:20 REZULTAT: 5,54 m PLASMAN: 7.mjesto (F)  
  Damir Pušelj M45 dalj 11:20 REZULTAT: 4,72 m PLASMAN: 16.mjesto (F)  
  Stipo Knez M55 kugla 10:25 REZULTAT: 13,12 m PLASMAN: 6.mjesto (F)  
  Branko Todorović M45 kugla 11:45 REZULTAT: 12,57 m PLASMAN: 11.mjesto (F)  
  Dragan Mustapić M45 kugla 14:00 REZULTAT: 15,67 m PLASMAN: 1.mjesto (F)  
  Berislav Devčić M40 kugla 14:00 REZULTAT: 8,06 m PLASMAN: 11.mjesto (F)  
  Mladen Sraga M40 kugla 14:00 REZULTAT: 8,25 m PLASMAN: 10.mjesto (F)  
  Nikola Turk M75 kugla 10:00 REZULTAT: 8,84 m PLASMAN: 11.mjesto (F)  
     
  Ponedjeljak 28.7.  
     
  Želimir Haubrih M45 5000 m hodanje 17:40 REZULTAT: 26:41,54 min PLASMAN: 8.mjesto (F)  
  Saša Radotić M35 5000 m hodanje 18:55 REZULTAT: 28:44,30 min PLASMAN: 9.mjesto (F)  
  Ivana Sraga W40 5000 m hodanje 15:15 REZULTAT: 38:19,91 min PLASMAN: 8.mjesto (F)  
  Krešimir Košić M35 400 m 11:15 REZULTAT: 55,18 s PLASMAN: 7.mjesto (4.Q grupa)  
  Borislav Perica M45 400 m 10:00 REZULTAT: 57,95 s PLASMAN: 5.mjesto (6.Q grupa)  
  Željko Drveni M45 400 m 10:00 REZULTAT: 69,40 s PLASMAN: 8.mjesto (1.Q grupa)  
  Mladen Sraga M40 kladivo 10:45 REZULTAT: 27,05 m PLASMAN: 9.mjesto (F)  
  Berislav Devčić M40 kladivo 10:45 REZULTAT: 19,17 m PLASMAN: 10.mjesto (F)  
  Robert Štriga M55 kladivo 14:30 REZULTAT: 25,84 m PLASMAN: 14.mjesto (F)  
  Dražen Goić M65 kladivo 5kg 14:30 REZULTAT: 48,11 m PLASMAN: 1.mjesto (F)  
  Vesna Musulin W50 koplje 16:45 REZULTAT: 23,01 m PLASMAN: 7.mjesto (F)  
  Krešimir Košić M35 1500 m REZULTAT: 4:24,26 min PLASMAN: 10.mjesto (F)  
     
  Srijeda 30.7.  
     
  Senka Frlić-Kolovrat W35 400 m REZULTAT: 66,01 s PLASMAN: 8.mjesto (F)  
  Ante Stručić M80 5000 m 8:00 DNS  
  Rajko Marković M70 5000 m 8:50 DNS  
  Rajko Pantalon M55 5000 m 14:30 REZULTAT: 21:51,09 min PLASMAN: 28.mjesto (F)  
  Vladimir Vraneša M55 5000 m 14:30 REZULTAT: 20:17,08 min PLASMAN: 19.mjesto (F)  
  Željko Jurjević M45 5000 m 16:45 DNF  
  Ivan Trs M45 5000 m 16:45 REZULTAT: 19:02,55 min PLASMAN: 18.mjesto (F)  
  Ivan Stanić M40 5000 m 17:35 DNS  
  Slobodan Miolović M40 5000 m 17:35 REZULTAT: 22:56,37 min PLASMAN: 23.mjesto (F)  
  Miroslav Milivojević M70 petoboj 8:30 REZULTAT: 2518 bodova PLASMAN: 7.mjesto  
     
  Četvrtak 31.7.  
     
  Ivan Pukšar M50 200 m 8:50 REZULTAT: 29,13 s PLASMAN: 7.mjesto (4.Q grupa)  
  Berislav Zetić M45 200 m 9:20 REZULTAT: 25,72 s PLASMAN: 2.mjesto (5.Q grupa)  
  Borislav Perica M45 800 m REZULTAT: 2:11,93 min PLASMAN: 5.mjesto (3.Q grupa)  
  Relja Trivanović M45 800 m 12:30 REZULTAT: 2:23,70 min PLASMAN: 10.mjesto (4.Q grupa)  
  Josip Krpan M45 800 m 12:30 DNS  
  Željko Drveni M45 800 m 12:30 REZULTAT: 2:47,16 min PLASMAN: 11.mjesto (4.Q grupa)  
  Senka Frlić-Kolovrat W35 800 m REZULTAT: 2:41,69 min PLASMAN: 8.mjesto (1.Q grupa)  
  Želimir Haubrih M45 20 km hodanje 18:45 REZULTAT: 1:55:15 h PLASMAN: 6.mjesto (F)  
  Željka Lalić W40 disk 18:00 DNS  
  Katarina Šporer-Tošić W60 disk 10:30 REZULTAT: 29,48 m PLASMAN: 4.mjesto (F)  
  Marija Sraga W70 disk 8:30 DNS  
  Željko Drveni M45 koplje 11:10 REZULTAT: 22,56 m PLASMAN: 13.mjesto (F)  
  Dragan Mustapić M45 koplje 11:10 DNS  
  Franjo Lončar M50 koplje 9:00 REZULTAT: 39,31 m PLASMAN: 12.mjesto (F)  
  Nikola Turk M75 koplje 15:00 REZULTAT: 20,47 m PLASMAN: 7.mjesto (F)  
     
  Petak 1.8.  
   
  Branka Graić W50 200 m 10:55 REZULTAT: 30,82 s PLASMAN: 3.mjesto (2.Q grupa)
  Berislav Zetić M45 200 m 9:20 REZULTAT: 26,05 s PLASMAN: 8.mjesto (2.PF grupa)
  Vladimir Junger M55 200 m REZULTAT: 27,90 s PLASMAN: 5.mjesto (PF)
  Melita Milivojević-Bogatec W60 bacački petoboj 8:30 REZULTAT: 2718 bodova PLASMAN: 13.mjesto (F)
  Damir Pušelj M45 troskok 15:00 REZULTAT: 10,86 m PLASMAN: 7.mjesto (F)  
  Anton Fontana M70 200 m 9:20 REZULTAT: 38,09 min PLASMAN: 5.mjesto (1.Q grupa)  
  Valerij Pažin M40 800 m REZULTAT: 2:10,23 min PLASMAN: 6.mjesto (2.Q grupa)  
  Sead Bačevina M55 800 m 17:30 REZULTAT: 2:37,08 min PLASMAN: 10.mjesto (2.Q grupa)  
  Goran Hudec M55 800 m 17:30 REZULTAT: 2:47,57 min PLASMAN: 10.mjesto (1.Q grupa)  
     
  Subota 2.8.  
     
  Krešimir Košić M35 800 m 18:30 REZULTAT: 2:07,98 min PLASMAN: 10.mjesto (F)  
  Željko Vrbanc M50 motka 9:00 NM  
  Zoran Radovanović M45 motka 16:00 DNS  
     
  Nedjelja 3.8.  
     
  Milan Sporiš M55 maraton REZULTAT: 4:38:56 h PLASMAN: 32.mjesto (F)  
  Mladen Kolanović M55 maraton REZULTAT: 5:19:55 h PLASMAN: 35.mjesto (F)  
  Ivica Šošić M50 maraton DNS  
  Želimir Delač M45 maraton REZULTAT: 3:11:46 h PLASMAN: 13.mjesto (F)  
  Franjo Lončar M45 maraton REZULTAT: 3:30:14 h PLASMAN: 19.mjesto (F)  
  Petar Radić M45 maraton REZULTAT: 4:00:22 h PLASMAN: 27.mjesto (F)  
  Zoran Orešković M45 maraton REZULTAT: 4:17:14 h PLASMAN: 31.mjesto (F)  
  Ivan Trs 1961 M45 maraton REZULTAT: 3:07:26 h PLASMAN: 10.mjesto (F)  
  Željko Bradarić M45 maraton DNS  
  Darko Tomica M40 maraton REZULTAT: 3:45:19 h PLASMAN: 31.mjesto (F)  
  Damir Radanović M40 maraton REZULTAT: 3:26:26 h PLASMAN: 25.mjesto (F)  
  Senad Smailagić M40 maraton REZULTAT: 4:10:53 h PLASMAN: 40.mjesto (F)  
  Berislav Devčić M40 maraton REZULTAT: 3:55:59 hPLASMAN: 35.mjesto (F)  
  HRVATSKA (Radanović, Tomica, Devčić) maraton M40-ekipno REZULTAT: 11:07:44 h PLASMAN: 9.mjesto (F)
  Mario Bratulić M40 DNF  
  Mladen Sraga M40 bacački petoboj REZULTAT: 1854 bodova PLASMAN: 12.mjesto (F)
     
     
 
POVRATAK - NA POČETNU STRANICU - NA STRANICU PRVENSTVA